Hlavní / Kašel

Coldact Flu Plus - oficiální návod k použití

Obchodní název léku: Coldact ® Flu Plus

Mezinárodní nevlastní název nebo název seskupení Paracetamol + fenylefrin + chlorfenamin

Forma dávkování

Rozšířené kapsle

Složení

Každá kapsle obsahuje:
Účinné látky:
Chlorfenamin maleát 8 mg
Paracetamol 200 mg
Hydrochlorid fenylefrin 25 mg
Pomocné látky: mastek 68,25 mg, hypromelóza 4,5 mg, ethylcelulóza 29 mg, diethylftalát 5,8 mg, mikrokrystalická celulóza 28,01 mg, povidon (PVP K 30) 6,41 mg, disulfit sodný 0,16 mg, edetát disodný 0,32 mg, karmínové barvivo (Ponso 4R) 0,35 mg, barvivo při západu slunce žlutě při západu slunce 0,01 mg, barvivo žluté chinoliny 0,08 mg, semena Non Pareil 18/22 granule (drobky cukrové: sacharóza, škrobový sirup) 124,11 mg.
Plášť kapsle: želatina q.s. až 100%, čištěná voda 14-15%, methylparahydroxybenzoát 0,8%, propylparahydroxybenzoát 0,2%, barvivo azorubin 0,35%, karmínové barvivo (Ponzo 4R) 0,47%.

Popis

Tvrdé želatinové tobolky s červeným víčkem a průhledným tělem o velikosti 0, obsahující bílé nebo téměř bílé, žluté a oranžové až červené pelety.

Farmakoterapeutická skupina

ARI a „studené“ příznaky (analgetické narkotikum + alfa-adrenergní mlha + blokátor H1-histaminového receptoru).

Kód ATX: N02BE51

Farmakologické vlastnosti

Kombinovaný lék dlouhodobého působení.
Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky.
Fenylefrin hydrochlorid - alfa adrenomimetikum - má vazokonstrikční účinek, snižuje otok a hyperémii nosní sliznice a vedlejších nosních dutin.
Chlorfenamin maleát - blokátor H1-histaminových receptorů - má antialergický účinek, snižuje závažnost lokálních exsudativních projevů, eliminuje slzení, svědění očí a nosu.

Indikace pro použití

Symptomatická léčba akutních respiračních virových infekcí, včetně chřipky a „nachlazení“, doprovázená vysokou horečkou, zimnicí, bolestí hlavy a svalovou bolestí, nádechem nosu a kongescí nosu, bolestmi v krku, bolestmi těla, kýcháním.

Kontraindikace

Přecitlivělost na kteroukoli složku přípravku.
Přijetí inhibitorů monoaminooxidázy (MAO) (současně nebo v předchozích 14 dnech), současné podávání tricyklických antidepresiv, beta-blokátorů nebo jiných sympatomimetik.
Těžké kardiovaskulární nemoci, výrazná ateroskleróza koronárních arterií, arteriální hypertenze, hypertyreóza, diabetes mellitus, thyrotoxikóza, glaukom s uzavřeným úhlem, feochromocytom, nedostatek enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenáza. Závažná onemocnění jater, ledvin, močového měchýře, peptického vředu a dvanácti dvanáctníkových vředů, onemocnění pankreatu, potíže s močením při adenomu prostaty, onemocnění krevního systému.
Těhotenství, období kojení.
Dětský věk do 12 let.

S péčí

Vrozená hyperbilirubinémie (syndromy Gilberta, Dubina-Johnsona a Rotora), bronchiální astma a chronické obstrukční plicní onemocnění, virová hepatitida. Přípravek by měl být užíván s opatrností u pacientů se závislostí na alkoholu.
U pacientů s nedostatkem glutathionu (například při hladovění) existuje riziko poškození jater.

Užívání během těhotenství a během kojení

Tobolky Coldact® Flu Plus se nedoporučují během těhotenství a kojení.

Dávkování a podávání

U dospělých a dětí starších 12 let užívejte 1 tobolku každých 12 hodin po dobu 3–5 dnů. Délka přijetí jako antipyretika - ne více než 3 dny; jako anestetikum - ne déle než 5 dnů.
Při absenci dostatečného terapeutického účinku, přítomnost vysoké teploty, která je udržována na pozadí léčby po dobu delší než 3 dny, stejně jako výskyt nových příznaků - okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.

Vedlejší účinky

Alergické reakce: kožní vyrážka, svědění, kopřivka, toxická epidermální nekrolýza (Layelův syndrom), polymorfní bulózní erytém (Stevens-Johnsonův syndrom), akutní generalizovaný exanthematoidní pustus, angioedém, anafylaktický šok.
Ze strany centrální nervové soustavy: závratě, podrážděnost (zejména u dětí), poruchy spánku, ospalost, snížená rychlost psychomotorických reakcí, pocit únavy.
Na straně hematopoetického systému: anémie, trombocytopenie, trombocytopenická purpura, leukopenie, agranulocytóza, hemolytická anémie, methemoglobinémie, pancytopenie.
Na straně zažívacího systému: nevolnost, zvracení, bolest žaludku, sucho v ústech, průjem.
Na straně jater a žlučových cest: poškození jater (zvýšená aktivita jaterních enzymů), hepatitida a selhání jater závislé na dávce, nekróza jater (včetně fatálních následků). Dlouhodobé neoprávněné užívání může vést k jaterní fibróze, cirhóze jater, včetně smrtelných.
Na straně dýchacího ústrojí: bronchospasmus nebo exacerbace astmatu, včetně pacientů citlivých na kyselinu acetylsalicylovou nebo jiné NSAID.
Vzhledem k tomu, kardiovaskulární systém: pocit tepu, vysoký krevní tlak.
Na straně močového systému: retence moči, dlouhodobý příjem vysokých dávek nefrotoxického účinku.
Jiné: mydriáza, paréza ubytování, zvýšený nitrooční tlak.

Předávkování

Příznaky předávkování jsou způsobeny hlavně paracetamolem a objevují se po užití více než 10–15 g.

Paracetamol
Při akutním předávkování má paracetamol hepatotoxický účinek, včetně může způsobit nekrózu jater.
Předávkování může způsobit nefropatii s nevratným selháním jater. Závažnost předávkování závisí na dávce, takže pacienti by měli být varováni před zákazem současného podávání léčiv obsahujících paracetamol. Riziko otravy se projevuje zejména u starších pacientů, u dětí, u pacientů s onemocněním jater, v případech chronického alkoholismu, u pacientů s chronickou podvýživou (kalorií) au pacientů užívajících mikrozomální oxidační induktory v játrech. Předávkování paracetamolem může vést ke zhoršení metabolismu glukózy, hypoglykémii, krvácení, pankreatitidě, selhání jater, encefalopatii, kómě a smrti.
Příznaky předávkování paracetamolem v prvních 24 hodinách: bledost kůže, nevolnost, zvracení, anorexie, záchvaty. Bolest břicha může být první známkou poškození jater a obvykle se neprojeví během 24–48 hodin a někdy se může objevit později, po 4–6 dnech, v průměru 72–96 hodin po užití léku. Rovněž může dojít k narušení metabolismu glukózy a metabolické acidózy. I v nepřítomnosti poškození jater se může vyvinout akutní selhání ledvin a akutní tubulární nekróza. Byly hlášeny případy srdeční arytmie a rozvoj pankreatitidy.
Léčba: Zavedení acetylcysteinu intravenózně nebo perorálně jako antidotum, výplach žaludku, požití metioninu může mít pozitivní účinek po dobu nejméně 48 hodin po předávkování. Doporučený příjem aktivního uhlí, sledování dýchání a krevního oběhu. Pokud se objeví záchvaty, může být předepsán diazepam.

Fenylefrin
Příznaky předávkování zahrnují: ospalost, která dále spojuje úzkost (zejména u dětí), poruchu zraku, vyrážku, nevolnost, zvracení, bolesti hlavy, podrážděnost, závratě, nespavost, poruchy oběhu (trombocytopenie, agranulocytóza, leukopenie, pancytopenie), kóma křeče, zvýšení nebo snížení krevního tlaku, bradykardie.
Léčba zahrnuje chirurgický výplach žaludku, symptomatickou a podpůrnou léčbu. Hypertonický účinek může být zastaven intravenózním podáním blokátoru alfa receptorů. V případě záchvatů může být použit diazepam.

Chlorfenamin
Příznaky předávkování chlorfenamin maleátem zahrnují ospalost, zástavu dýchání, záchvaty, anticholinergní účinky, dystonické reakce a kardiovaskulární kolaps, včetně arytmie.
U dětí mohou příznaky předávkování zahrnovat zhoršenou koordinaci, agitaci, třes, změny chování, halucinace, křeče a anticholinergní účinky.
Léčba zahrnuje výplach žaludku v případě masivního předávkování nebo stimulaci zvracení. Poté je možné přiřadit aktivní uhlí a projímadlo k pomalému vstřebávání. V případě záchvatů by měla být provedena sedace pomocí intravenózního diazepamu nebo fenytoinu. V závažných případech může být provedena hemoperfúze.

Interakce s jinými léky

Paracetamol
Zvyšuje účinky inhibitorů MAO, sedativ, ethanolu. Riziko hepatotoxického účinku paracetamolu se zvyšuje při užívání barbiturátů, fenytoinu, fenobarbitalu, karbamazepinu, rifampicinu, isoniazidu, zidovudinu a dalších induktorů mikrozomálních jaterních enzymů. Vlastnosti warfarinu jako antikoagulantu a dalších kumarinů mohou být zvýšeny na pozadí dlouhodobého pravidelného užívání paracetamolu, což zvyšuje riziko krvácení. Jedna dávka paracetamolu nemá tento účinek. Metoklopramid zvyšuje rychlost absorpce paracetamolu a zvyšuje koncentraci paracetamolu v krevní plazmě na maximum. Podobně může domperidon zvýšit rychlost absorpce paracetamolu.
Při kombinovaném užívání chloramfenikolu a paracetamolu se může poločas chloramfenikolu zvýšit.
Paracetamol může snížit biologickou dostupnost lamotriginu s možným snížením jeho účinku v důsledku indukce jaterního metabolismu. Absorpce paracetamolu může být snížena při jeho užívání s Kolestiraminem, kterému se však lze vyhnout, pokud je Kolestiramin užíván o hodinu později než Paracetamol. Pravidelné užívání paracetamolu současně se zidovudinem může způsobit neutropenii a zvýšit riziko poškození jater. Probenecid ovlivňuje metabolismus paracetamolu. U pacientů užívajících současně probenecid by měla být dávka paracetamolu snížena. Hepatotoxicita paracetamolu může být zvýšena chronickou nebo nadměrnou konzumací alkoholu. Paracetamol může interferovat s výsledky testu kyseliny močové pomocí srážejícího fosfoframátového činidla.

Fenylefrin
Kontraindikován u pacientů, kteří užívali nebo užívali MAO v posledních dvou týdnech. Fenylefrin může zvýšit účinek inhibitorů MAO a způsobit hypertenzní krizi.
Současné užívání fenylefrinu s jinými sympatomimetiky nebo tricyklickými antidepresivy (jako je amitriptylin) může zvýšit riziko kardiovaskulárních vedlejších účinků. Fenylefrin může snižovat účinnost betablokátorů a jiných antihypertenziv (například debrisoquinu, guanethidinu, reserpinu, methyldopy); riziko zvýšení krevního tlaku a dalších kardiovaskulárních vedlejších účinků může být zvýšeno. Současné užívání fenylefrinu s digoxinem a dalšími srdečními glykosidy může zvýšit riziko arytmií nebo infarktu myokardu. Současné užívání fenylefrin s námelovými alkaloidy (ergotaminem a metisergidem) může zvýšit riziko ergotismu.

Chlorfenamin
Antihistaminika jako chlorfenamin, může zvýšit účinek opioidů (inhibitorů tricyklická a monoaminooxidázy) analgetika, antikonvulziva, antidepresiva, antihistaminika a další, antiemetika a antipsychotika, anxiolytika, hypnotika, etanolu (alkoholu) a dalších tlumících centrální nervový systém.
Vzhledem k tomu, že chlorfenamin má do určité míry anticholinergní aktivitu, lze účinky anticholinergních léčiv (například některých psychotropních léků, atropinu a léčiv pro léčbu močové inkontinence) zvýšit použitím tohoto léku. To může vést k tachykardii, suchosti ústní sliznice, poruchám gastrointestinálního traktu (např. Kolice), retenci moči a bolestem hlavy.
Metabolismus fenytoinu může být inhibován chlorfenaminem s možným vývojem toxicity fenytoinu.

Zvláštní pokyny

Pokud je i přes užívání léku onemocnění doprovázeno pokračující horečkou nebo opakovanou horečkou, měli byste se poradit s lékařem. Nelze užívat s alkoholem a kombinovat s jinými léky obsahujícími paracetamol. Při aplikaci Coldact® Flu Plus je nežádoucí používat hypnotika, trankvilizéry a další psychotropní léky.
Naruší provádění laboratorních testů při kvantitativním stanovení glukózy a kyseliny močové v plazmě.
V případě dlouhodobé léčby jsou sledovány ukazatele periferní krve a funkční stav jater.

Vliv na schopnost řídit vozidla, mechanismy

V průběhu léčby je nutné se vyhnout řízením a potencionálně nebezpečným činnostem, které vyžadují zvýšenou koncentraci a psychomotorickou rychlost.

Formulář vydání

Tobolky s dlouhodobým účinkem.
10 tobolek v blistru vyrobeném z hliníkové fólie a PVC / PVDH filmu; 1 nebo 10 blistrů s návodem k použití v kartonovém obalu.

Podmínky skladování

Při teplotě ne vyšší než 25 ° C.
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti

2 roky.
Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

Podmínky dovolené

Držitel osvědčení o registraci

San Pharmaceutical Industries Ltd., Sun House, Raft č. 201 B / 1, dálnice Western Express, Goregaon (východ), Mumbai - 400063, Maharashtra, Indie
Sun Pharmaceutical Industries Ltd., Sun House, Parcela č. 201 B / 1, dálnice Western Express, Goregaon (východ), Mumbai - 400063, Maharashtra, Indie.

Výrobce

Natco Pharma Limited, Kothur, Mahabubnagar District, Telangana, Indie.
Natco Pharma Limited, Kothur, Mahaboobnagar District, Telangana, Indie.

Reklamace spotřebitelů na zastoupení společnosti San Pharmaceutical Industries Ltd. na adrese:
129223, Moskva, Mira Ave., dům. 119, str. 537/2.

Coldact Flu Plus

Coldact Flu Plus: návod k použití a recenze

Latinský název: Coldact Flu Plus

Kód ATX: N02BE51

Účinná látka: Paracetamol + fenylefrin + chlorfenamin (paracetamol + fenylefrin + chlorfenamin)

Výrobce: Natco Pharma (Indie)

Aktualizace popisu a fotografie: 10/22/2018

Ceny v lékárnách: od 149 rublů.

Coldact Plus Plus je kombinovaný lék s antipyretickými, antihistaminiky, analgetiky, antikoncepčními a adrenomimetickými účinky. Používá se pro symptomatickou léčbu nachlazení a akutních respiračních onemocnění (ARI).

Forma uvolnění a složení

  • kapsle s prodlouženým účinkem: velikost №0, pevná, želatinová, s průhledným tělem a červeným víkem; obsah - pelety téměř bílé nebo bílé, žluté a oranžové až červené barvy (po 10 v blistrech, v kartonovém svazku po 1 nebo 10 blistrech);
  • Perorální suspenze: oranžová s charakteristickým zápachem (v tmavých skleněných lahvích po 60 ml, v lepenkové krabičce, jedna lahvička s dávkovací lžičkou).

Kapsle

Účinné látky ve složení 1 kapsle: t

  • paracetamol - 200 mg;
  • hydrochlorid fenylefrinu - 25 mg;
  • chlorfenamin maleát - 8 mg.
  • excipienty: Granule Pareil Seeds 18/22 (cukerná zrna: škrobový sirup, sacharóza), diethylftalát, mikrokrystalická celulóza, ethylcelulóza, hypromelóza, edetát disodný, disiřičitan sodný, povidon, mastek, isopropanol (ztrácí se během výroby), čistí se voda. ztráta během výroby), barvy při západu slunce, žlutá a karmínová barviva (Ponso 4 R);
  • složení skořápky: methylparahydroxybenzoát, želatina, propylparaben, purifikovaná voda, karmínová barviva (Ponso 4R) a azorubin.

Perorální suspenze

Účinné látky ve složení 5 ml suspenze: t

  • paracetamol - 125 mg;
  • hydrochlorid fenylefrinu - 5 mg;
  • chlorfenamin maleát - 2 mg.

Další složky: propylparabenu, citrát sodný, koloidní oxid křemičitý, edetát disodný, kyselina citronová, mikrokrystalická celulóza, sacharinát sodný, xanthanová guma, sodná sůl karmelosy, chlorid sodný, polysorbát 20, sacharóza, glycerol, methyl-p-hydroxybenzoát, čištěná voda, aroma purpurová (502700S), oranžová (051941CS2) a ananas (503092C), barvivo při západu slunce.

Farmakologické vlastnosti

Coldact Plus Plus - lék s dlouhodobým účinkem s kombinovaným složením.

Paracetamol má analgetický a antipyretický účinek: snižuje vysokou tělesnou teplotu, snižuje bolestivou charakteristiku nachlazení, bolest v krku, kloubů, svalů a bolestí hlavy.

Fenylefrin má vazokonstrikční vlastnosti: snižuje hyperémii a otoky sliznic dutin nosních sliznic a horních cest dýchacích.

Chlorfenamin má antialergický účinek: eliminuje svědění v nose a očích, stejně jako trhání.

Indikace pro použití

Coldact Plus Plus se používá pro symptomatickou léčbu chřipky, nachlazení a akutních respiračních virových infekcí (k odstranění rhinorea, syndromu febrilie a bolesti).

Kontraindikace

  • thyrotoxikóza;
  • diabetes;
  • onemocnění slinivky;
  • peptický vřed a duodenální vřed;
  • těžké onemocnění srdce, ledvin, jater, močového měchýře;
  • adenomy prostaty, s obtížemi močení;
  • onemocnění krevního systému;
  • nedostatek enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenázy;
  • glaukom s uzavřeným úhlem;
  • arteriální hypertenze;
  • výraznou aterosklerózu koronárních tepen;
  • těhotenství;
  • období laktace;
  • dětský věk: do 12 let - pro kapsle, do 6 let - pro pozastavení;
  • přecitlivělost na kteroukoli složku léčiva.

Podle instrukcí by měl být Coldact Plus Plus používán s opatrností při chronické obstrukční plicní nemoci, bronchiálním astmatu, vrozené hyperbilirubinemii (syndrom Gilbert, Rotor a Dubin-Johnson).

Návod k použití přípravku Coldact Plus Plus: metoda a dávkování

Coldact Plus Plus by měl být užíván perorálně. Před každým použitím musí být suspenzní lahvička protřepána.

Kapsle pro dospělé a dospívající od 12 let jmenuj 1 ks. 2-krát denně (s 12hodinovými intervaly) po dobu 3-5 dnů.

Jednotlivé dávky léku ve formě suspenze:

  • pro dospělé a dospívající od 12 let - 10 ml (2 čajové lžičky);
  • pro děti od 6 do 12 let - 5 ml (1 lžička).

Násobnost recepce - 3-4 krát denně.

Jako analgetikum je možné užívat Koldakt Flu Plus ne déle než 3 dny jako febrifuge, ne déle než 5 dní.

Vedlejší účinky

Během léčby přípravkem Coldact Plus se mohou objevit následující nežádoucí účinky: poruchy spánku, ospalost, zvýšená excitabilita, závratě, zvýšený krevní tlak, tachykardie, zvýšený nitrooční tlak, paréza ubytování, mydriáza, suché sliznice, zhoršení chuti k jídlu, bolest v epigastriu, deprese ; vzácně - leukopenie, trombocytopenie, agranulocytóza, anémie; velmi vzácně - alergické reakce (kopřivka, svědění, kožní vyrážka, angioedém), retence moči.

Při dlouhodobém užívání léku ve vysokých dávkách se mohou vyvinout nefrotoxické a hepatotoxické účinky.

Předávkování

V případě významného překročení doporučené dávky (více než 10 000–15 000 mg paracetamolu) se může vyvinout předávkování, které se projevuje bledostí kůže, sníženou chuť k jídlu, nevolností, zvracením, zvýšenou aktivitou jaterních transamináz, hepatonekrózou, zvýšeným protrombinovým časem.

Pokud uběhne více než 6 hodin, je třeba provést výplach žaludku. Během 8–9 hodin po předávkování se zavedou dárci SH-skupin a prekurzorů syntézy glutathionu (methionin) a N-acetylcystein se podává po dobu 12 hodin.

Pokud omylem obdržíte dávku, která je mnohem vyšší, než je doporučená dávka, okamžitě vyhledejte lékaře, i když nejsou žádné negativní příznaky.

Zvláštní pokyny

Coldact Plus může ovlivnit laboratorní výsledky (pro kvantitativní stanovení glukózy a kyseliny močové v plazmě).

Při dlouhodobé léčbě je nutné sledovat funkční stav jater a periferního krevního obrazu.

Během doby léčby je nutné upustit od užívání alkoholických nápojů.

Současně s Coldact Flu Plus by člověk neměl užívat další léky obsahující paracetamol, stejně jako léky na spaní, trankvilizéry nebo jiná psychotropní léčiva.

Bez lékařského předpisu je zakázáno užívat lék pacientům, kteří podstupují léčbu inhibitory monoaminooxidázy.

Pokud během léčby horečka přetrvává nebo se znovu zvýší tělesná teplota, poraďte se s lékařem.

Dopad na schopnost řídit motorová vozidla a složité mechanismy

V souvislosti s rizikem ospalosti a (nebo) závratí během léčby se doporučuje zdržet se řízení motorových vozidel a vykonávání práce vyžadující rychlé reakce a zvýšenou pozornost.

Použití v průběhu březosti a laktace

Užívání léku je během těhotenství a laktace kontraindikováno.

Použití v dětství

Ve formě tobolek Coldact Flu Plus není předepisován dětem mladším 12 let ve formě suspenze - do 6 let.

V případě poruchy funkce ledvin

Užívání léčiva je kontraindikováno u těžkého onemocnění ledvin.

S abnormální funkcí jater

Užívání léčiva je kontraindikováno u závažných onemocnění jater.

Lékové interakce

Coldact Plus snižuje závažnost hypotenzního účinku guanethidinu a také zvyšuje účinky inhibitorů monoaminooxidázy, ethanolu a sedativ.

Část paracetamolu snižuje účinek urikosurických léčiv.

Tricyklická antidepresiva a guanethidin zvyšují aktivitu alfa-adrenostimuliruyuschy fenylefrinu.

Při současném použití s ​​přípravkem Coldact Plus Plus se u následujících léků mohou vyvinout nežádoucí účinky:

  • halothan: ventrikulární arytmie;
  • fenothiazinové deriváty, antidepresiva, antipsychotika a antiparkinsonika: sucho v ústech, retence moči, zácpa;
  • glukokortikosteroidy: glaukom;
  • furazolidon: vzrušení, hypertenzní krize, hyperpyrexie;
  • rifampicin, karbamazepin, difenin, barbituráty, zidovudin a další induktory jaterních mikrozomálních enzymů: zvýšené hepatotoxické účinky paracetamolu.

Analogy

Analogy Coldact Plus Plus jsou AntiFlu, Theraflu, TheraFlu ExtraTab, Rinza, Fervex, Pharmacytron, Coldrex, Coldfri, Cameflu, Grypkold, Vliv chřipky atd.

Podmínky skladování

Uchovávejte v suchém (tobolkovém) místě, které je nepřístupné pro děti s teplotou okolí do 25 ° C. Suspenzi nemrzněte.

Doba použitelnosti - 2 roky.

Obchodní podmínky lékárny

Je vydáván bez lékařského předpisu.

Coldact Flu Plus Recenze

Podle recenzí je Coldact Flu Plus účinným lékem, který významně zmírňuje příznaky nachlazení a chřipky, zejména rychle snižuje horečku, eliminuje nazální kongesci, slzení a rinorea. Hlavní věc je začít užívat ji co nejdříve po nástupu příznaků, pak se podle mnoha případů zotavení objeví během 3-5 dnů.

Další výhodou léčiva ve formě kapslí je prodloužený účinek - až 12 hodin, v důsledku čehož je nutné užívat lék pouze dvakrát denně, což je zvláště důležité pro noční období.

Kromě toho, Coldact Plus Plus, soudě podle recenzí, prakticky nezpůsobuje vedlejší účinky. Vzácná ospalost je vzácná nežádoucí příhoda.

Cena Coldact Plus v lékárnách

Cena Coldact Plus je:

  • 140–250 rublů pro balení 10 tobolek;
  • v průměru 100 rublů za 1 láhev suspenze.

Coldact Flu Plus: ceny v internetových lékárnách

COLD FLY PLUS N10 čepice. dlouhodobé akce

Studené létat plus čepice. prodloužit n10

Cold Flu Plus kapsle N10

Čepice studeného toku č. 10

Vzdělání: Rostov State Medical University, speciality "Všeobecné lékařství".

Informace o léku jsou zobecněné, jsou poskytovány pro informační účely a nenahrazují oficiální pokyny. Vlastní ošetření je nebezpečné pro zdraví!

Osoba užívající antidepresiva bude ve většině případů opět trpět depresí. Pokud se člověk vyrovná s depresí svou vlastní silou, má každou šanci zapomenout na tento stav navždy.

Alergie ve Spojených státech jen utratí více než 500 milionů dolarů ročně. Stále věříte, že se najde způsob, jak konečně porazit alergii?

Při pravidelných návštěvách solária se zvyšuje šance na rakovinu kůže o 60%.

Průměrná délka života leváků je nižší než pravák.

Zubní kaz je nejběžnějším infekčním onemocněním na světě, s nímž nemůže konkurovat ani chřipka.

Pokud se usmíváte pouze dvakrát denně, můžete snížit krevní tlak a snížit riziko infarktu a mrtvice.

Lék proti kašli "Terpinkod" je jedním z nejprodávanějších prodejců, a to nejen díky svým léčivým vlastnostem.

Nejvyšší tělesná teplota byla zaznamenána ve Willie Jones (USA), který byl přijat do nemocnice s teplotou 46,5 ° C.

Každý má nejen jedinečné otisky prstů, ale i jazyk.

Podle statistik se v pondělí zvyšuje riziko zranění zad o 25% a riziko infarktu - o 33%. Buďte opatrní.

Tam jsou velmi zvědavé lékařské syndromy, například, obsedantní požití předmětů. V žaludku jednoho pacienta trpícího touto mánií bylo nalezeno 2500 cizích předmětů.

Ve Spojeném království existuje zákon, podle kterého může chirurg odmítnout operaci pacienta, pokud kouří nebo má nadváhu. Člověk by se měl vzdát špatných návyků a pak možná nebude potřebovat operaci.

Čtyři plátky tmavé čokolády obsahují asi dvě stě kalorií. Takže pokud nechcete být lepší, je lepší jíst více než dva plátky denně.

První vibrátor byl vynalezen v 19. století. Pracoval na parním stroji a byl určen k léčbě ženské hysterie.

Lidská krev „prochází“ nádobami pod obrovským tlakem a v rozporu s jejich integritou je schopna střílet na vzdálenost až 10 metrů.

Pojem „nemoci z povolání“ spojuje nemoci, které člověk pravděpodobně dostane do práce. A pokud se škodlivými průmysly a službami.

Coldact ® Flu Plus (Coldact ® Flu Plus)

Aktivní složka:

Obsah

Farmakologická skupina

Nosologická klasifikace (ICD-10)

3D obrazy

Složení a uvolňovací forma

v blistru 10 ks; v balení 1 nebo 10 blistrů.

v lahvičce o objemu 60 ml (s dávkovací lžičkou); v kartonu 1 sada.

Popis lékové formy

Tobolky jsou tvrdé želatiny, s červeným víčkem a průhledným tělem s velikostí „0“, obsahující bílé nebo téměř bílé, žluté a oranžové až červené pelety.

Suspenze oranžová s charakteristickou vůní.

Farmakologický účinek

Farmakodynamika

Kombinovaný lék dlouhodobého působení.

Chlorfenamin má antialergický účinek, odstraňuje slzení, svědění očí a nosu.

Paracetamol má antipyretický a analgetický účinek: snižuje bolestivý syndrom pozorovaný během nachlazení - bolest v krku, bolesti hlavy, bolesti svalů a kloubů, snižuje vysokou teplotu.

Fenylefrin má vazokonstrikční účinek - snižuje otok a hyperémii sliznic horních cest dýchacích a vedlejších nosních dutin.

Indikace přípravku Coldact ® Flu Plus

Symptomatická léčba nachlazení, chřipky, ARVI (febrilní syndrom, bolestivý syndrom, rinorea).

Kontraindikace

Společné pro obě lékové formy:

přecitlivělost na kteroukoli složku;

výraznou aterosklerózu koronárních tepen;

peptický vřed a duodenální vřed;

onemocnění slinivky;

potíže s močením s adenomem prostaty;

nedostatek enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenázy;

těžké onemocnění jater, ledvin, srdce, močového měchýře;

onemocnění krevního systému;

Navíc pro kapsle:

děti do 12 let.

Navíc pro pozastavení:

děti do 6 let.

Pečlivě: vrozená hyperbilirubinémie (syndrom Gilbert, Dubin-Johnson a Rotor), bronchiální astma a CHOPN.

Použití v průběhu březosti a laktace

Coldact ® Flu Plus se nedoporučuje používat během těhotenství a kojení.

Vedlejší účinky

Zvýšený krevní tlak, tachykardie, ospalost, poruchy spánku, závratě, podrážděnost, suché sliznice, mydriáza, paréza ubytování, zvýšený nitrooční tlak, zhoršení chuti k jídlu, nevolnost, bolest v epigastriu, anémie; velmi vzácně - retence moči, alergické reakce (kožní vyrážka, svědění, kopřivka, angioedém), vzácně anémie, trombocytopenie, leukopenie, agranulocytóza; dlouhodobé podávání ve vysokých dávkách může mít hepatotoxický a nefrotoxický účinek.

Interakce

Riziko hepatotoxického účinku paracetamolu se zvyšuje se současným jmenováním barbiturátů, difeninu, karbamazepinu, rifampicinu, zidovudinu a dalších induktorů mikrozomálních jaterních enzymů.

Zvyšuje účinky sedativních léků, etanolu, inhibitorů monoaminooxidázy.

Antidepresiva, fenothiazinové deriváty, antiparkinsonika a antipsychotika zvyšují riziko retence moči, sucho v ústech a zácpu.

GCS zvyšuje riziko vzniku glaukomu.

Paracetamol snižuje účinnost urikosurických léčiv.

Chlorfenamin současně s furazolidonem může vést k hypertenzní krizi, agitaci, hyperpyrexii.

Tricyklická antidepresiva zvyšují adrenomimetický účinek fenylefrin, současné jmenování halotanu zvyšuje riziko komorových arytmií.

Snižuje hypotenzní účinek guanethidinu, který zase zvyšuje alfa-adrenostimuliruyuschy aktivitu fenylefrinu.

Dávkování a podávání

Dospělí a děti od 12 let 1 kapsle. každých 12 hodin po dobu 3-5 dnů.

Před použitím protřepejte.

Pro dospělé a děti od 12 let - 10 ml (2 lžičky) 3-4 krát denně, pro děti 6-12 let - 5 ml (1 lžička) 3-4 krát denně.

Trvání recepce jako antipyretika - ne více než 3 dny; jako anestetikum - ne déle než 5 dnů.

Předávkování

Symptomy: způsobené paracetamolem se objevují po užití více než 10–15 g bledé kůže, ztráty chuti k jídlu, nevolnosti, zvracení, hepatonekrózy, zvýšené aktivity jaterních transamináz, zvýšené PT.

Léčba: výplach žaludku během prvních 6 hodin, podávání dárců SH-skupin a prekurzorů syntézy glutathion-methioninu po dobu 8–9 hodin po předávkování a N-acetylcysteinu po dobu 12 hodin.

V případě náhodného předávkování byste se měli neprodleně poradit s lékařem, bez ohledu na to, zda se u Vás vyskytly příznaky předávkování nebo ne.

Zvláštní pokyny

Bez určení lékaře by tento lék neměl být používán u pacientů léčených jinými léky, zejména inhibitory MAO. Pokud je i přes užívání léku onemocnění doprovázeno pokračující horečkou nebo opakovanou horečkou, měli byste se poradit s lékařem. Nelze užívat s alkoholem a kombinovat s jinými léky obsahujícími paracetamol. Při použití Coldact® Flu Plus je nežádoucí používat hypnotika, trankvilizéry a další psychotropní léky.

Naruší provádění laboratorních testů při kvantitativním stanovení glukózy a kyseliny močové v plazmě.

V případě dlouhodobé léčby jsou sledovány ukazatele periferní krve a funkční stav jater.

V průběhu léčby je nutné se vyhnout řízením a potencionálně nebezpečným činnostem, které vyžadují zvýšenou koncentraci a psychomotorickou rychlost.

Podmínky skladování léku Coldact® Flu Plus

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti Coldact® Flu Plus

Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.

Studená moucha plus

Coldact plus 10 ks. kapslí s prodlouženým účinkem

Ranbaksi (Indie) Drug: Koldakt letěl plus

Analogy na účinné látce

Theraflu extratab 10 ks. potahované tablety

GlaxoSmithKline Trading (Turecko) Lék: Theraflu extratab

Analogy z kategorie Přípravky pro zmírnění příznaků chřipky a chřipky

Coldrex 12 ks. pilulky

GlaxoSmithKline Trading (Belgie) Léky: Coldrex

Grippostad 5 ks. prášek pro perorální roztok

Stada (Německo) Drug: Grippostad

Grippostad s 10 ks. kapslí

Stada (Německo) Drug: Grippostad with

Teraflu lesních plodů 10 ks. prášek

GlaxoSmithKline Trading (Švýcarsko) Léky: Theraflu Wild Berries

Theraflu citron 10 ks. prášek

GlaxoSmithKline Trading (USA) Drog: Theraflu citron

Analogy z Antivirals pro kategorii chřipky a nachlazení

Atsts Long 600mg 10 ks. šumivé tablety

Sandoz (Německo) Drug: Atsts

Atsts Long 600mg 20 ks. šumivé tablety

Sandoz (Slovinsko) Lék: Acz Long

Bromhexin-Grindeks 4mg / 5ml 100ml sirup

Bromhexin 4 mg / 5 ml 100 ml sirup

Pharmstandard UTS (Rusko) Lék: Bromhexin

Bromhexin-Akrikhin 4mg / 5ml 100ml sirup

Návod k použití Coldact plus

Složení a uvolňovací forma

Kombinovaný lék dlouhodobého působení. Chlorfenamin má antialergický účinek, odstraňuje slzení, svědění očí a nosu. Paracetamol má antipyretický a analgetický účinek: snižuje bolestivý syndrom pozorovaný během nachlazení - bolest v krku, bolesti hlavy, bolesti svalů a kloubů, snižuje vysokou teplotu. Fenylefrin má vazokonstrikční účinek - snižuje otok a hyperémii sliznic horních cest dýchacích a vedlejších nosních dutin

Indikace pro použití Koldakt fly plus

Symptomatická léčba nachlazení, chřipky, ARVI (febrilní syndrom, bolestivý syndrom, rhinorrhea)

Kontraindikace přípravku Koldakt flju plus

Přecitlivělost na kteroukoli složku, výraznou aterosklerózu koronárních arterií, arteriální hypertenzi, diabetes mellitus, thyrotoxikózu, glaukom s uzavřeným úhlem, závažná onemocnění jater, ledvin, srdce, močového měchýře, peptického vředu a dvanáctníkového vředu, onemocnění pankreatu, potíže s močením s adenomem prostaty, onemocnění krevního systému, nedostatek enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenáza, děti do 12 let

Vrozená hyperbilirubinémie (syndromy Gilberta, Dubina-Johnsona a Rotora), bronchiální astma a chronické obstrukční plicní onemocnění.

U pacientů s nedostatkem glutathionu (například při hladovění) existuje riziko poškození jater.

Koldakt chřipka plus Použití v těhotenství a děti

Coldact Plus Plus vedlejší účinky

Alergické reakce: kožní vyrážka, svědění, kopřivka, toxická epidermální nekrolýza (Layelův syndrom), polymorfní bulózní erytém (Stevens-Johnsonův syndrom), akutní generalizovaný exanthematoidní pustus, angioedém, anafylaktický šok.

Ze strany centrální nervové soustavy: závratě, podrážděnost (zejména u dětí), poruchy spánku, ospalost, snížená rychlost psychomotorických reakcí, pocit únavy.

Z hematopoetického systému: anémie, trombocytopenie, trombocytopenická purpura, leukopenie, agranulocytóza; hemolytickou anémii, methemoglobinemii, pancytopenii.

Na straně zažívacího systému: nevolnost, zvracení, bolest žaludku, sucho v ústech, průjem.

Na straně jater a žlučových cest: poškození jater (zvýšená aktivita jaterních enzymů), hepatitida a selhání jater závislé na dávce, nekróza jater (včetně fatálních následků). Dlouhodobé neoprávněné užívání může vést k jaterní fibróze, cirhóze jater, včetně smrtelných.

Na straně dýchacího ústrojí: bronchospasmus nebo exacerbace astmatu, včetně pacientů citlivých na kyselinu acetylsalicylovou nebo jiné NSAID.

Vzhledem k tomu, kardiovaskulární systém: pocit tepu, vysoký krevní tlak.

Na straně močového systému: retence moči, dlouhodobý příjem vysokých dávek nefrotoxického účinku.

Jiné: mydriáza, paréza ubytování, zvýšený nitrooční tlak

Při užívání inhibitorů monoaminooxidázy, sedativních léků, ethanolu se doporučuje zdržet se užívání léku. Riziko hepatotoxického účinku paracetamolu se zvyšuje se současným jmenováním barbiturátů, difeninu, karbamazepinu, rifampicinu, zidovudinu a dalších induktorů mikrozomálních jaterních enzymů. Ethanol zvyšuje sedativní účinek chlorfenaminu. Antidepresiva, deriváty fenothiazinových sérií, antiparkinsonika a antipsychotika zvyšují riziko retence moči, sucho v ústech a zácpu. Glukokortikosteroidy zvyšují riziko vzniku glaukomu. Paracetamol snižuje účinnost urikosurických léčiv. Chlorfenamin současně s furazolidonem může vést k hypertenzní krizi, agitaci, hyperpyrexii. Tricyklická antidepresiva zvyšují adrenomimetický účinek fenylefrin, současné jmenování halotanu zvyšuje riziko komorových arytmií. Snižuje hypotenzní účinek guanethidinu, který zase zvyšuje a-adrenostimuliruyuschuyu aktivitu fenylefrinu.

Při současném užívání s chloramfenikolem může zvýšit jeho poločas rozpadu z plazmy a zvýšit toxický účinek.

Paracetamol (nebo jeho metabolity) interaguje s enzymy, které se podílejí na syntéze koagulačního faktoru závislou na vitamínu K. Při dlouhodobém pravidelném užívání paracetamolu se zvyšuje antikoagulační účinek warfarinu a dalších kumarinových přípravků a zvyšuje se riziko krvácení. Pacienti užívající nepřímé antikoagulancia by neměli paracetamol užívat dlouho bez lékařského dohledu.

Antagonisté tropisetronu a granisetronu, 5-hydroxytryptaminu typu 3, mohou zcela inhibovat analgetický účinek paracetamolu prostřednictvím farmakodynamické interakce.

Paracetamol nesmí být užíván ve spojení se zidovudinem bez doporučení lékaře vzhledem ke zvýšené tendenci snižovat počet leukocytů (neutropenie).

Dávkování Coldact Plus

Příznaky předávkování způsobené paracetamolem se objevují po užití více než 10-15 g: bledá kůže, ztráta chuti k jídlu, nevolnost, zvracení, zvýšení protrombinového času, zvýšená aktivita jaterních transamináz, hepatonekróza, akutní jaterní selhání, bolest v epigastriu.

Akutní selhání jater může vést k encefalopatii, akutnímu selhání ledvin s tubulární nekrózou, metabolické acidóze, edému mozku a smrti.

Předávkování paracetamolem se projevuje akutním selháním jater, rizikem poškození jater (u pacientů, kteří zneužívají ethanol; dlouhodobě se léčí karbamazepinem; u pacientů s nedostatkem glutathionu, například při hladovění); bolest v břiše.

Léčba: výplach žaludku během prvních 6 hodin, zavedení donorů SH-skupin a prekurzorů syntézy glutathion-methioninu 8-9 hodin po předávkování a N-acetylcysteinu o 12 hodin později.

V případě náhodného předávkování byste se měli neprodleně poradit s lékařem, bez ohledu na to, zda se u Vás vyskytly příznaky předávkování nebo ne.

Bez indikace lékaře by tento lék neměl být používán u pacientů léčených jinými léky, zejména inhibitory monoaminooxidázy. Pokud je i přes užívání léku onemocnění doprovázeno pokračující horečkou nebo opakovanou horečkou, měli byste se poradit s lékařem. Nelze užívat s alkoholem a kombinovat s jinými léky obsahujícími paracetamol. Při použití přípravku Koldakt® Flu Plus je nežádoucí používat hypnotika, trankvilizéry a další psychotropní léčiva.

Naruší provádění laboratorních testů při kvantitativním stanovení glukózy a kyseliny močové v plazmě.

V případě dlouhodobé léčby jsou sledovány ukazatele periferní krve a funkční stav jater.

V průběhu léčby je nutné se vyhnout řízením a potenciálně nebezpečným činnostem, které vyžadují zvýšenou koncentraci a psychomotorickou rychlost.

Coldact Flu Plus

Formy propuštění

Vedení koldakta létat plus

Coldact Plus (Paracetamol + fenylefrin + chlorfenamin) je kombinovaný lék pro symptomatickou léčbu akutních respiračních onemocnění, jinými slovy pro zmírnění příznaků nachlazení. Má kombinovaný antipyretický, alfa-adrenostimulační, vazokonstrikční a antihistaminický účinek, který je více než dost na to, aby přežil období nemoci s menšími ztrátami bez významného poškození kvality života. Klíčovou farmakologickou "složkou" koldakt fly plus je paracetamol. Mechanismus jeho působení je způsoben blokováním enzymu cyklooxygenázy (hlavně v centrálním nervovém systému) a účinkem na centra bolesti a termoregulace. Pokud mluvíme o protizánětlivé složce paracetamolu, je velmi slabá. Jednou z hlavních výhod paracetamolu oproti jiným narkotickým antipyretickým analgetikům je nedostatek vlivu na tvorbu prostaglandinů v periferních tkáních. To znamená, že lék nezpůsobuje negativní gastrointestinální trakt (na rozdíl od stejných nesteroidních antiflogistik, které mohou vyvolat gastropatii) a neinterferuje, jako slon v porcelánu, s metabolismem vody a soli. Alfa-adrenomimetik Fenylefrin způsobuje zúžení krevních cév, odstraňuje oteklost, snižuje přísun krve zanícené sliznice nosní dutiny, nosohltanu a dutin. Chlorfenamin - blokátor receptorů histaminu H1, eliminuje projevy alergické rýmy: kýchání, hojnou rinorea, svědění sliznic nosu, hrdlo, oči. Lék začne působit po 20-30 minutách od okamžiku příjmu a zachovává si svou aktivitu po dobu 4-4,5 hodin.

Koldakt fly plus se vydává ve dvou dávkových formách: tobolky s prodlouženým účinkem a suspenze pro příjem. Dospělí a děti od 12 let užívají lék 1 tobolku 2x denně s přestávkou mezi dávkami nejméně 12 hodin. Suspenze koldakt flü plus se užívá následovně: dospělí a děti - 2 čajové lžičky (10 ml) 3-4krát denně, děti od 6 do 12 let - 1 lžička (5 ml).

Před použitím by měla být láhev s lékem protřepána. Doba trvání kurzu je 3-5 dní, vč. jako antipyretikum - ne déle než 3 dny, jako analgetikum - ne více než 5 dní. Studená chřipka Plus se nedoporučuje používat při samoléčbě, a to navzdory statusu pultu. Toto preventivní opatření je způsobeno tím, že tento lék má své vlastní farmakologické "antipatie": zejména není kompatibilní s inhibitory monoaminooxidázy. Pokud příjem studeného plus plus nezpůsobí očekávanou terapeutickou odezvu (teplota zůstává trvale vysoká nebo znovu stoupá), měli byste vyhledat lékařskou pomoc. Během farmakoterapie je nutné se vyvarovat jiných léků obsahujících paracetamol a také na chvíli zapomenout na alkohol. Totéž platí pro trankvilizéry, prášky na spaní a další psychotropní léky. Flux plus plus neumožňuje přesné kvantitativní stanovení cukru a kyseliny močové v krevní plazmě, proto by v takových případech neměl být překvapen výsledky získanými v laboratorních studiích. Předávkování lékem vyvolává následující příznaky: bledost kůže, nedostatek chuti k jídlu, nevolnost a / nebo zvracení, zvýšená doba srážení krve, hepatonekróza. Metody boje s předávkováním jsou následující: nejpozději do 6 hodin propláchněte žaludek, zavedete antidotum (v tomto případě dárci SH-skupin a prekurzory glutathionu, podávané o 8-9 hodin později a N-acetylcystein o 12 hodin později). Náhodné předávkování je důvodem k okamžité konzultaci s lékařem, bez ohledu na to, zda existují známky předávkování nebo ne. Riziko toxických účinků paracetamolu na krev se zvyšuje spolu s barbituráty, karbamazepinem, difeninou, rifampicinem. Glukokortikosteroidy zvyšují riziko vzniku glaukomu.

Recenze pacientů na Cold Flux Plus

Koldakt používám vždy, když jsem nemocný, nebo začínám být nemocný. Tato droga mi vždy pomáhá: buď ne zcela nemocný, nebo rychle se zotavit a netrpět tak dlouho. Ve všech popisech je napsáno, že je proti známkám zimy. Opravdu, pokud je rýma, pak se dočasně zastaví. Je jasné, že tento lék nemusí úplně vyléčit, v závislosti na tom, kolik je zanedbaný případ, ale může tento stav zmírnit. Užívá se dvakrát denně, to znamená ráno a před spaním, 3-5 dní.

"Coldact" přijímá více než 20 let. Pokud začnete brát to včas, aby se zima, jak ruka odstraní! poprvé se to stalo mně. Nos měl tekoucí, oči měl zalévání a nic neviděl, celé jeho tělo ho bolelo, ale po jedné kapsli po 20 minutách přišla úleva. Zastavil se nos a jako by se nic nestalo. Pro mě to byl objev díky lékárníkům v lékárně, kteří navrhli, který lék koupit! Nyní v mé lékárničce "Coldact" v kapslích je neustále.

"Coldact" - můj starý věrný asistent v boji proti hrozícímu zima. S antipyretickým a antihistaminickým účinkem dobře zvládá tok z nosu, slzení a bolesti v raném stádiu onemocnění. Pro mě je důležité, aby "Coldact" neobsahoval módní imunomodulátory a stimulanty, ale pouze zmírňoval symptomy, umožňující tělu vyrovnat se sám. Respektuji tento lék velmi pro jeho spolehlivost a relativně nízkou cenu, ošetřuji se a ošetřuji svého manžela.

Coldact používám dlouhodobě při prvních známkách nemoci. Někdy, upřímně, jsem zapomněl vzít 12 hodin mezi užitím léku. Ale stejně jako nikdy si nevšiml důsledků, droga vždy splňuje svůj účel. Hlavní věc je začít ji brát včas, jinak nebude účinek stejný.

„Coldact“ mě šetří asi 12 let, ale nepamatuji si, jak jsem se o tom dozvěděl, ale rychle a snadno odstraňuje příznaky chladu. Miluju ho.

Sňal příznaky nachlazení a zvýšil tlak, odcházel dva dny po jedné tobolce. Nebudu kupovat více.

Upřímně řečeno, opravdu nevěřím, že léky, které jsou inzerovány. Ale tento lék mi doporučil jeden přítel a teď, když jsem viděl jeho účinnost, doporučuji mu, aby ho všichni, které znám, přijali. Složení jeho jednoduchého (aspirin a paracetamol), nicméně, to není úplně jasné, proč to tak rychle, s téměř sto procent zárukou, zabraňuje sezónním onemocněním chřipky a nachlazení. Hlavní věc je vzít si ji včas. Dělám to: jakmile se necítím dobře (bolesti, slabost, atd.), Okamžitě si vezmu dvě kapsle, pokud to neprojde, i když si to nepamatuju, musím si vzít dvě další ráno. No, pokud nemoc již přijala tělo "do krku", pak je lepší vzít jiné drogy podle mého názoru. "Koldak" je účinný právě při prvním výskytu chladu.

Aplikuje se několikrát. Okamžitý účinek není cítit, ale postupem času symptomy zmizí. Je nutné použít několik dní. Účinné v počátečních stadiích onemocnění.

Zřídka používám léky na akutní respirační infekce a nachlazení, ale stává se, že bez nich jsem zkusila spoustu léků a ne vždy mi pomohla. Ale o "Coldact" nemohu říct. Velmi dobrý lék, a co je nejdůležitější, levný, po dobu 3 dnů, dá na nohy bez příznaků nemoci! Velmi dobrý lék, díky mé ženě za to, že mi takový lék navrhl.

„Coldact“ Začnu u prvních příznaků onemocnění. Obvykle, po prvním dni recepce, oni projdou, hlavní věc je mít čas pít pilulku, než já jsem už bolela hodně. Zdá se mi však, že bojuje více se studenými příznaky než se samotným problémem, a proto, když virus jasně postupuje, nemusí pomoci! Velmi dobrý lék na prevenci, zejména pokud je někdo již nemocný doma, ale ještě tam nejste - "Coldact" na pomoc. Obecně platí, že nástroj je velmi dobrý a nezbytný v každém domě, a poměr cena-kvalita je docela přijatelná, takže je vždy přítomen v lékárničku!

Jednoho dne, když jsem onemocněl zimou, jsem šel do lékárny a požádal o nějaký rychle působící a vysoce účinný lék, protože Nemohl jsem vzít seznam nemocných, ale cítil jsem se velmi špatně. Rýma byla velmi silná, hlava byla „dřevěná“, celé tělo bolelo. Lékárník mi doporučil "Coldact Flu Plus". Po vypití první tobolky, po několika hodinách jsem se cítil ulevený - hlava mi přestala bolet. Po druhé kapsli se zlepšil zdravotní stav. A za pár dní jsem byla téměř úplně zdravá! Doporučuji tento lék všem. To je rychlá pomoc s chřipkou a chladem. To je také velmi pohodlné vzít.

"Coldact Plus" je naším nejlepším asistentem v boji proti nemocem ARI. První věc, kterou si v lékárně koupíme, je Coldact. Velmi efektivní a za přijatelnou cenu.

Stala jsem se při této příležitosti, na radu lékárníka, koupit tento lék. A po mnoho let jsem se stal uživatelem této antipyretické drogy. Důvodem pro mou oddanost je to, že se mi velmi líbila forma uvolňování léků ve formě kapslí, snadno se polknou, na rozdíl od velkých pilulek a lék mi skutečně pomohl zmírnit symptomy nachlazení, zvláště účinně zmírňuje problém dusného nosu, doslova po 2. kapsli. Nemohu nikoho rozrušit, abych se uzdravil, ale téměř určitě mi pomůže.

S touto drogou jsem se náhodně seznámil. V podivném městě mě zastihlo chladno, naprosto nečekané. Můj přítel doporučil vzít tobolku v noci a účinek to netrvalo dlouho! Příznaky, které mě úplně vytrhly z mé říje (bolesti hlavy, tinnitus, nazální kongesce, letargie), už projely ráno, pak jsem vypil další kapsli pro profylaxi po 12 hodinách a zapomněl jsem na svou indispozici! Skvělý lék, nic víc přidat!

Poprvé koupila Coldact Plus, na radu přítele před několika lety. Moc se mi líbil efekt, vstal jsem na nohy za 1,5 dne a všechno zmizelo. Večer to bylo snazší! Od té doby, a aplikovat. Předpokládám, že je to velmi silné, protože to pomáhá tak rychle, ale někdy je to jen nutné! Proto je to pro mě „ambulance“ pro bolesti hlavy a horečku a mohu tyto kapsle doporučit svým přátelům.

Cold Plus Plus objevila tuto zimu. Před novoroční svátky, jako vždy, hodně práce - zprávy, časopisy, monitoring, obecně, nemůže ublížit. Ale přirozeně, když to nejméně očekáváte. Večer jsem mokré nohy. Ráno jsem se cítil slabý. Ale stejně jsem šel do práce. Směrem ke středu dne teplota vzrostla, hlava mě strašně bolela, zdálo se, jako bych se díval v mlze, co se děje kolem. S obtížemi jsem se dostal ke svému kolegovi. Dal mi Coldact. O hodinu později jsem se cítil mnohem lépe - teplota ustoupila, hlava mi přestala bolet. Cestou domů jsem si koupil tento lék a po několika dnech jsem měl chlad. Od "Coldact" vždy v mé lékárničku.

Dobrý lék, vezměte si ho při prvních příznacích zimy. Uvolňuje bolesti hlavy, působí jako antipyretikum, zmírňuje třes v těle. Dobrá akce a dobré životní podmínky se dobře zlepšují. Nebyly žádné kontraindikace, abych si vzal lék.

Dobré odpoledne Ve skutečnosti, Coldact Plus nedávno objevil. Byl jsem nemocný a můj táta doporučil přesně tento lék. Studená vzlétla jako ruka. Tak jsem nedokončil průběh léčby a bylo tam ještě pár kapslí, za jeden den jsem byl mučen bolestí hlavy a znovu přišel na záchranu.

Pokud máte dvě děti předškolního věku a jste na mateřské dovolené, nemůžete si vzít nemocenskou dovolenou. A nejčastěji se stává, že když jsou děti s chřipkou nemocné a vy jste velmi vyčerpaní, začnete také onemocnět. Minule se mi Koldakt Fly Plus stal stálým spasitelem. Účinně odstraňuje všechny příznaky chřipky a dodává sílu, která je velmi důležitá, když potřebujete pečovat o nemocné děti. Pokud jde o mne, výhodou je přítomnost paracetamolu v jeho složení. V mém případě nebyly žádné nežádoucí účinky. Pokaždé používám tobolky, musím užívat pouze jednu tobolku dvakrát denně. Obecně je výsledek splněn.

Bydlím ve Spojených státech, když jsem přišel k rodičům v Rusku, velmi často nosorožce, rýma, nějaký druh alergenu nám nedovoluje dýchat snadno. Vyzkoušela jsem mnoho léků, zastavila se na "Coldact Flu Plus". Pomáhá docela dobře, stává se snadnějším dýchat, ztráta nosní kongesce. Vždy jsem si koupil pár balíčků se mnou v N-Y.

Před Novým rokem se mi podařilo chytit chlad, hlava se mi rozpadla a chystala se prasknout, teplota vzrostla na 37,3. Obecně byl stát jen zbytečný. Musel jsem naléhavě léčit. V lékárně mi lékárník doporučil pít kapsle s prodlouženým účinkem - Coldact Flu Plus. Stojí asi 100 rublů. Následoval radu specialisty na lékárny a začal zlepšovat zdraví těchto kapslí. Účinek byl zaznamenán na stejný večer, "bolesti" v kostech byly pryč, hlava přestala bolet a celkový stav se výrazně zlepšil. Po 3 dnech jsem byl na nohou a šel do práce.

Poměrně účinný lék, i když ne příliš propagovaný. V mé domácí lékárničce můžete vždy najít "Coldact". Při prvních příznacích zimy si vezmu jednu tobolku v noci a obvykle ráno to všechno vezme rukou. Pak je samozřejmě lepší poradit se s lékařem a ne se léčit.