Hlavní / Bronchitida

TheraFlu® v Blagoveshchensku

Poslední aktualizace cen: 14.3.2019

Seznam analogů: třídění podle ceny, hodnocení

Theraflu (čajové sáčky) Hodnocení: 128

Analogy léku Teraflu

Rinzasip (tašky) → náhradní Hodnocení: 196 Nahoru

Analog levnější od 45 rublů.

Rinzasip je indická náhrada za Theraflu. K dispozici také v práškové formě v balení po 5 sáčcích nebo více. Jako účinné látky se používají: paracetamol, kofein, feniramin maleát a fenylefrin hydrochlorid.

RiniKold Hotmix (tašky) → náhradní Hodnocení: 208 Nahoru

Analogově levnější z 34 rublů.

Rinicold Coldmix je indická náhražka teraflu pro léčbu nachlazení a chřipky. Na rozdíl od jiných náhražek obsahuje více paracetamolu (750 mg), proto si před použitím pečlivě přečtěte návod a poraďte se s odborníkem.

Analog levnější z 10 rublů.

Maxicold je ruský ekvivalent "původní" drogy. Navzdory tomu, že se vyrábí v Rusku, za cenu Maxicold není o moc nižší než švýcarská droga.

Analog více od 30 rublů.

GrippoFlu je další ruská náhrada za Theraflu. Prodává se v balení po 10 sáčcích určených k rozpuštění ve vodě. Má podobný soubor účinných látek. Navíc je přítomna kyselina askorbová (50 mg na 1 sáček).

Teraflu ceny v lékárnách Blagoveshchensk

Velkoobchodní ceny lékárny "REDapteka"

  • Karta TERAFLU EXTRATAB N10. filmem potažený Novartis Urunleri (Novartis Urunleri) 154. 00 rub
  • TERAFLU LEMON N4 Famar prášek (Famar Orleans) 187. 00 rub
  • Karta TERAFLU LAR MENTHOL N20. d / resorpce Novartis Urunleri (NOVARTIS SAGLIK GUIDE VARIM JUR) 205. 00 rub
  • TERAFLU LAR 30ml sprej Novartis Consumer Health (NOVARTIS CONSUMER HEALTH) 236. 00 rub
  • TERAFLU LEMON N10 prášek Novartis Consumer Health (Tamar Orleans) 387. 00 rub
  • TERAFLU EXTRA N10 prášek Lemon Novartis Consumer Health 442. 00 rub
  • TERAPIE Z FLU A SPREADU 22,1 g N14 prášek pro přípravu perorálního roztoku [citron] Famar Orleans 486. 00 rub
  • Velkoobchodní ceny lékárny "REDapteka"
  • Lékárna velkoobchodní ceny "REDapteka" Moskva
  • Internetová lékárna "Medtorg"

    • Karta ekstratab n10 tab p / plen / shell (RUB) 149. 00 rub
    • Teraflu pro chřipku a nachlazení n4 pack p / d / p-rad / ingesce / citron (RUB) 185. 00 rub
    • Theraflu lar menthol 0,001 + 0,002 n20 tabl d / rasas (Novartis Urunleri) 201. 00 rub
    • Theraflu LAR 30,0 Spray (RUB) 280. 00 rub
    • Theraflu n10 počet pórů d / r-rad / ingesce / lesní plody 356. 00 rub
    • Teraflu z chřipky a nachlazení n10 pac pore d / r-ra d / ingesce / citron (RUB) 360. 00 rub
    • Theraflu extra n10 balení p d / r-ra pro perorální podání / citron (RUB) 419. 00 rub
    • Teraflu z chřipky a nachlazení n14 pack pore d / r-ra d / ingestion / lemon 531. 00 rub
    • Internetová lékárna "Medtorg"
    • Internetová lékárna "Medtorg" Moskva
  • Wer.ru

    • Theraflu extratab tablety 10 ks. 149. 00 rub
    • Teraflu LAR tablety pro sání oranžové 16 ks. 181. 00 rub
    • Theraflu prášek 22,1 g citronu 4 ks. 182. 00 rub
    • Teraflu LAR pastilky s mentolovou chutí 20 ks. 197. 00 rub
    • Theraflu gelový sprej 30 ml 253. 00 rub
    • Teraflu prášek 11,5 g lesních plodů 10 ks. 347. 00 rub
    • Theraflu prášek 22,1 g citron 10 ks. 349. 00 rub
    • Theraflu extra prášek 15 g citronu 10 ks. 404. 00 rub
    • Teraflu citronový prášek 14 ks. 459. 00 rub
    • Wer.ru
    • Wer.ru Moskva
  • Lékárna bílá lékárna

    • ANTI-FLOOROVÁ TERAPIE / POSTUP N4 PAK 178. 96 rub
    • TERAFLU LAR 30.0 SPRAY 271. 45 rub
    • ANTI-FLOOROVÁ TERAPIE / POSTUP N10 PACK 358. 70 rub
    • EXTRA TERAPIE Z FLU / POSTUPŮ N10PACK / LEMON 419. 10 rublů
    • Lékárna bílá lékárna
    • Internetová lékárna "Bílé drogy" Moskva
  • Zobrazen 4 z 4 lékáren Blagoveshchensk
    28 léků nalezených v lékárnách Teraflu v Blagoveshchensku

    TeraFlu v Blagoveshchensk (region Amur)

    Online lékárna: Umístěte online lékárnu

    Dodání teraflu do domu je zakázáno v souladu s federálním zákonem č. 429-ФЗ ze dne 22. prosince 2014 "O změně federálního zákona" o oběhu léčiv ". Objednávka je doručena do nejbližší lékárny.

    Lékárny v okolí: Umístěte lékárnu na mapu

    Mapa ukazuje adresy a telefonní čísla lékáren v Blagoveshchensk (Amur Region), kde si můžete koupit TeraFlu. Skutečná cena v lékárně se může lišit od ceny uvedené na internetových stránkách. Požádáme o zadání ceny a dostupnosti telefonicky.

    Analogy:

    Synonyma teraflu jsou léky se stejnou účinnou látkou. Před použitím se poraďte se svým lékařem, protože i léky se stejnou dávkou se mohou lišit stupněm purifikace účinné látky, kompozice pomocných látek a tedy účinnosti terapeutického účinku a spektra vedlejších účinků.

    Teraflu analogy jsou léky se stejným farmakologickým účinkem. Nahrazení předepsaných léků podobnými léky může provádět pouze ošetřující lékař, protože léčivo užívá jinou účinnou látku.

    Teraflu

    Návod k použití Theraflu

    Účinné látky: Paracetamol 325 mg; Feniramin maleát 20 mg; Fenylefrin hydrochlorid 10 mg; Kyselina askorbová 50 mg.

    Pomocné látky: dihydrát citrátu sodného, ​​kyselina jablečná, žluté slunce při západu slunce, barvivo chinolinové žluté barvy, oxid titaničitý, citronová příchuť, tribasový fosforečnan vápenatý, kyselina citrónová, sacharóza.

    Indikace pro použití Theraflu

    Symptomatická léčba infekčních - zánětlivých onemocnění (ARVI, včetně chřipky), doprovázená vysokou horečkou, zimnicí, bolestmi těla, bolestmi hlavy a svalovou bolestí, rýmou, kongescí nosu, kýcháním.

    Kontraindikace Teraflu

    • Těhotenství
    • Období kojení.
    • Děti a mladiství do 12 let.
    • Přecitlivělost na léčivo.

    Doporučení pro použití

    Přiřaďte dovnitř. Jedna dávka - 1 sáček. Opakovaná dávka se v případě potřeby užívá každé 4 hodiny, ale ne více než 3krát během 24 hodin, léčivo lze užívat kdykoliv během dne, ale optimální účinek se vyvíjí, když se užívá před spaním, v noci.

    Obsah 1 sáčku se rozpustí v 1 šálku vařené vody. Jezte horké, můžete přidat cukr podle chuti.

    Pokud do 3 dnů po zahájení léčby není pozorováno snížení příznaků, pacient by se měl poradit s lékařem.

    Užívání teraflu během těhotenství a kojení

    Léčivo je kontraindikováno pro použití během těhotenství a během kojení.

    Teraflu je kombinovaný lék, který má antipyretické, protizánětlivé, anti-edémové, analgetické a antialergické účinky.

    Analgetické antipyretikum. Má analgetický, antipyretický a protizánětlivý účinek.

    Blokátor receptoru histaminu H1. Má antialergický účinek, snižuje fenomén exsudace.

    Sympatomimetikum má převážně alfa-adrenergní aktivitu bez výrazného stimulačního účinku na centrální nervový systém v terapeutických dávkách. Má vazokonstrikční účinek na periferní cévy. Pomáhá snižovat otoky nosní sliznice.

    Zvyšuje odolnost organismu vůči infekci.

    Vedlejší účinky teraflu

    Z nervového systému. Může dojít ke snížení rychlosti psychomotorických reakcí, únavy, závratě, poruchy spánku.

    Z trávicího systému. Sucho v ústech, nevolnost a zvracení, bolest v epigastriu; s dlouhodobým příjmem ve vysokých dávkách - je možný projev hepatotoxického účinku.

    Z močového systému. Retence moči Při dlouhodobém užívání ve vysokých dávkách - nefrotoxický účinek.

    Od kardiovaskulárního systému. Možná pocit tepu.

    Z hemopoetického systému. Vzácně - trombocytopenie, leukopenie, agranulocytóza.

    Alergické reakce. Možná kožní vyrážka, svědění.

    Žádost o porušení jater

    Při závažném onemocnění jater je nutná opatrnost.

    Žádost o porušení funkce ledvin

    U těžkého onemocnění ledvin je nutná opatrnost.

    Dopad na schopnost řídit motorová vozidla

    Při užívání léku se nedoporučuje řídit auto nebo jiné mechanismy, které vyžadují koncentrační a vysokorychlostní psychomotorické reakce.

    U hypertenze, diabetes mellitus, glaukomu s uzavřeným úhlem, závažných onemocnění jater nebo ledvin, onemocnění plic (včetně astmatu při průduškách), potíží s močením s adenomem prostaty, onemocnění krve, nedostatku enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenázy je nutná opatrnost.

    Pokud navzdory užívání léku přetrvává horečka nebo se opakuje horečka, pacient by se měl poradit s lékařem.

    Aby nedošlo k toxickému poškození jater při používání léku, pacienti by se měli vyvarovat pití alkoholu. Neměla by být předepisována pacientům s alkoholismem.

    Nedoporučuje se užívat léčivo během léčby inhibitory MAO.

    Nepoužívejte lék v poškozených pytlích.

    Symptomy: nevolnost a zvracení, bolest v epigastrickém regionu, v závažných případech selhání jater, encefalopatie a vznik kómy.

    Léčba: výplach žaludku, orální podání aktivního uhlí, provádění symptomatické léčby.

    Při užívání inhibitorů MAO, sedativ, ethanolu se doporučuje zdržet se užívání léku.

    Riziko hepatotoxického účinku paracetamolu se zvyšuje se současným užíváním barbiturátů, fenytoinu, karbamazepinu, rifampicinu, zidovudinu a dalších induktorů mikrozomálních jaterních enzymů.

    Antidepresiva, antiparkinsonika a antipsychotika, fenothiazinové deriváty zvyšují riziko retence moči, sucho v ústech a zácpu.

    GCS zvyšuje riziko zvýšení nitroočního tlaku.

    Paracetamol snižuje účinnost urikosurik a zvyšuje účinnost nepřímých antikoagulancií. Tricyklická antidepresiva zvyšují sympatomimetický účinek.

    Současné použití halotanu zvyšuje riziko komorových arytmií.

    Fenylefrin snižuje hypotenzní účinek guanethidinu, což zase zvyšuje alfa-adrenomimetický účinek fenylefrinu.

    Ethanol může zvyšovat sedativní účinek feniraminu.

    Skladujte na suchém, tmavém místě při teplotě do 25 ° C. Doba použitelnosti: 2 roky.

    Teraflu

    Dnes v prodeji

    Forma uvolnění, složení a balení

    ◊ Prášek pro přípravu perorálního roztoku (lesních plodů) sypký, sestávající z granulí bílé, nažloutlé, narůžovělé a šedofialové barvy; přítomnost měkkých hrudek; připravený vodný roztok růžovo-fialové barvy, neprůhledný, s vůní bobulí.

    Pomocné látky: sacharóza, draslík acesulfam, okouzlující červené barvivo (E129) (barvivo červené barvy FDC č. 40), barvivo diamantově modré barvy (E133) (barvivo FDC modrá č. 1), maltodextrin M100, oxid křemičitý, přírodní aromatické maliny WONF Durarome (860385 TD0994 ), brusinkovou příchuť Durarome (861149 TD2590), kyselinu citrónovou, dihydrát citrátu sodného, ​​fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý.

    11,5 g - sáčky z kompozitního materiálu (10) - lepenkové obaly.

    ◊ Prášek pro přípravu perorálního roztoku (lesních plodů) sypký, sestávající z granulí bílé, nažloutlé, narůžovělé a šedofialové barvy; přítomnost měkkých hrudek; připravený vodný roztok růžovo-fialové barvy, neprůhledný, s vůní bobulí.

    Pomocné látky: sacharóza, draslík acesulfam, okouzlující červené barvivo (E129) (barvivo červené barvy FDC č. 40), barvivo diamantově modré barvy (E133) (barvivo FDC modrá č. 1), maltodextrin M100, oxid křemičitý, přírodní aromatické maliny WONF Durarome (860385 TD0994 ), brusinkovou příchuť Durarome (861149 TD2590), kyselinu citrónovou, dihydrát citrátu sodného, ​​fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý.

    11,5 g - sáčky z kompozitního materiálu (10) - lepenkové obaly.

    Klinicko-farmakologická skupina

    Farmakologický účinek

    Kombinovaný lék má antipyretické, anti-edémové, analgetické a antialergické účinky.

    Indikace pro použití léčiva

    - infekční a zánětlivá onemocnění - chřipka, akutní respirační virové infekce („nachlazení“), doprovázená vysokou horečkou, zimnicí a horečkou, bolestí hlavy, rýmou, kongescí nosu, kýcháním a bolestí svalů.

    Dávkovací režim

    Uvnitř Obsah sáčku se rozpustí v 1 šálku vařené horké vody. Konzumujte horké. Můžete přidat cukr podle chuti. Opakovaná dávka může být užívána každé 4 hodiny (maximálně 3 dávky během 24 hodin). Přípravek Theraflu ® lze použít kdykoliv během dne, ale nejlepší účinek se dosahuje užíváním léku před spaním, v noci. Pokud nedojde k úlevě od příznaků během 3 dnů po zahájení léčby, měli byste se poradit s lékařem.

    Vedlejší účinky

    Alergické reakce (kožní vyrážka, svědění, kopřivka, angioedém), podrážděnost, poruchy spánku, snížené psychomotorické reakce, ospalost, závratě, nevolnost, zvracení, bolest žaludku, palpitace, zvýšený krevní tlak, sucho v ústech, paréza, zvýšený nitrooční tlak, retence moči.

    Při dlouhodobém užívání ve velkých dávkách, hepatotoxický účinek, poruchy krevního obrazu (anémie, trombocytopenie, agranulocytóza), nefrotoxicita.

    Kontraindikace při užívání léčiva

    - současné podávání tricyklických antidepresiv, inhibitorů monoaminooxidázy (MAO), beta-blokátorů;

    - těhotenství a kojení;

    - děti do 12 let;

    - přecitlivělost na jednotlivé složky léčiva.

    Se zvýšenou opatrností: u těžké aterosklerózy koronárních arterií, arteriální hypertenze, glaukomu s uzavřeným úhlem, závažného onemocnění jater nebo ledvin, hyperplazie prostaty, krevních onemocnění, deficitu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy, vrozené hyperbilirubinémie (Gilbertův syndrom, syndrom Dubin-ch-syph, vrozená hyperbilirubinémie (Gilbertův syndrom, syndrom Dubin-ch-syph, vrozená hyperbilirubinémie)., feochromocytom, bronchiální astma.

    Použití léku během těhotenství a kojení

    Kontraindikováno během těhotenství a kojení.

    Žádost o porušení jater

    S opatrností: těžké jaterní onemocnění.

    Žádost o porušení funkce ledvin

    S opatrností: těžké onemocnění ledvin.

    Předávkování

    Nevolnost, zvracení, bolest v epigastriu, hepatotoxické a nefrotoxické účinky, v závažných případech selhání jater, hepatonekróza, zvýšená aktivita jaterních transamináz, zvýšení protrombinového času, encefalopatie a komatózního stavu.

    Léčba: výplach žaludku, užívání aktivního uhlí, symptomatická léčba. Zavedení metioninu po 8-9 hodinách po předávkování a acetylcysteinu - po 12 hodinách, měli byste vyhledat lékařskou pomoc.

    Lékové interakce

    Zvyšuje účinky inhibitorů MAO, sedativ, ethanolu. Riziko hepatotoxického účinku paracetamolu se zvyšuje při užívání barbiturátů, fenytoinu, karbamazepinu, rifampicinu, zidovudinu a dalších induktorů mikrozomálních jaterních enzymů.

    Antidepresiva, antiparkinsonika, antipsychotika, fenothiazinové deriváty - zvyšují riziko retence moči, sucho v ústech a zácpu. Glukokortikosteroidy zvyšují riziko vzniku zvýšeného nitroočního tlaku.

    Paracetamol snižuje účinnost urikosurik a zvyšuje účinnost nepřímých antikoagulancií.

    Tricyklická antidepresiva zvyšují sympatomimetický účinek, současné jmenování halotanu zvyšuje riziko komorových arytmií. S

    Snižuje hypotenzní účinek guanethidinu, který zase zvyšuje alfa-adrenostimuliruyuschy aktivitu fenylefrinu.

    Teraflu prášek 22,1 g citron 4 ks.

    Návod k použití

    Latinský název

    THERAFLU FLU A COLD

    Formulář vydání

    prášek pro perorální roztok

    Vlastník / Registrátor

    NOVARTIS CONSUMER HEALTH, S.A.

    Mezinárodní klasifikace nemocí (MKN-10) t

    Farmakologická skupina

    Léčivo pro symptomatickou léčbu akutních respiračních onemocnění

    Farmakologický účinek

    Kombinované léčivo, jehož působení je dáno jeho složkami. Má antipyretický, analgetický, vazokonstrikční účinek, odstraňuje příznaky „nachlazení“. Omezuje cévy a eliminuje otok sliznice nosní dutiny a nosohltanu.

    Paracetamol má analgetický a antipyretický účinek potlačením syntézy prostaglandinů v centrálním nervovém systému. Nemá vliv na funkci krevních destiček a hemostázu.

    Feniramin - antialergický blokátor histaminu H1-receptory. Eliminuje alergické symptomy, má mírný sedativní účinek a také vykazuje antimuskarinovou aktivitu.

    Fenylefrin - alfa1-adrenomimetikum, způsobuje vazokonstrikci, eliminuje otok a hyperémii nosní sliznice.

    Farmakokinetika

    Paracetamol se rychle a téměř úplně vstřebává z gastrointestinálního traktu. Cmax v plazmě je dosaženo po 10-60 minutách po požití. Distribuován ve většině tělesných tkání. Prochází placentární bariérou, je přidělené mateřským mlékem. V terapeutických koncentracích je vazba na plazmatické proteiny nízká, ale zvyšuje se zvyšující se koncentrací. Podléhá primárnímu metabolismu v játrech. Vylučuje se převážně močí ve formě glukuronidů a sulfátů. T1/2 v rozmezí od 1 do 3 hodin.

    Cmax Feniramin v plazmě se dosahuje přibližně za 1-2,5 hodiny1/2 Feniramin - 16-19 hodin, 70-83% dávky se vylučuje močí ve formě metabolitů nebo nezměněno.

    Fenylefrin se vstřebává z gastrointestinálního traktu. Je metabolizován během "prvního průchodu" střevní stěnou a v játrech, proto při požití fenylefrinu se hydrochlorid vyznačuje omezenou biologickou dostupností. Cmax v plazmě se dosahuje v rozmezí 45 minut až 2 hodin, vylučuje se ledvinami téměř úplně jako sulfátové sloučeniny. T1/2 je 2-3 hodiny

    Rychle a úplně vstřebává z trávicího traktu. Vazba na plazmatické proteiny - 25%. Vylučuje se ve formě metabolitů v moči. Kyselina askorbová, užívaná v nadměrném množství, se rychle vylučuje v nezměněné formě močí.

    Indikace

    - symptomatická léčba infekčních a zánětlivých onemocnění (ARVI, včetně chřipky), doprovázená vysokou horečkou, zimnicí, bolestmi těla, bolestí hlavy a svalovou bolestí, nádechem nosu, kongescí nosu, kýcháním.

    Kontraindikace

    - přecitlivělost na léčivo;

    - závažná kardiovaskulární onemocnění;

    - nedostatek sacharázy / izomaltázy, intolerance fruktózy, malabsorpce glukózy a galaktózy;

    - současně nebo v průběhu 2 týdnů užívání inhibitorů MAO;

    - současný příjem tricyklických antidepresiv, beta-blokátorů, jiných sympatomimetik;

    - období kojení;

    - děti do 12 let.

    S opatrností: při těžké ateroskleróze koronárních tepen, kardiovaskulárních onemocněních, akutní hepatitidě, hemolytické anémii, bronchiálním astmatu, závažných onemocněních jater nebo ledvin, hyperplazii prostaty, obtíží při močení v důsledku hypertrofie prostaty, onemocnění krve, deficience
    glukóza-6-fosfátdehydrogenáza, vrozená hyperbilirubinémie (Gilbert, Dubin-Johnson a spol
    Rotor), s vyčerpáním, dehydratací, pyloroduodenální obstrukcí, stenotickým vředem žaludku a / nebo dvanáctníku, epilepsií, při užívání léků, které mohou nepříznivě ovlivňovat játra (například induktory mikrozomálních jaterních enzymů); u pacientů s opakovanou tvorbou urátových ledvinových kamenů.

    Vedlejší účinky

    Stanovení četnosti nežádoucích účinků: velmi často (≥1 / 10), často (≥1 / 100 a ® u chřipky a nachlazení) obsahuje:

    -sacharóza 20 g na sáček. To je třeba vzít v úvahu u pacientů s diabetem. Pacienti s takovými vzácnými dědičnými problémy, jako je intolerance fruktózy, glukózo-galaktózová malabsorpce nebo nedostatek sacharázy-izomaltázy, by neměli Teraflu ® užívat proti chřipce a chladu;

    -dye sunny sunset yellow (E110). Může vyvolat alergické reakce;

    -sodík 28,3 mg na sáček. To je třeba vzít v úvahu u pacientů s dietou s omezeným obsahem sodíku.

    Nepoužívejte lék z poškozených sáčků.

    Vliv na schopnost řídit vozidla a mechanismy

    Teraflu® z chřipky a nachlazení může způsobit ospalost, proto se v průběhu léčby nedoporučuje řídit vozidla ani provádět jiné činnosti vyžadující soustředění pozornosti a vysokou rychlost psychomotorických reakcí.

    S renálním selháním

    V rozporu s játry

    Použití v průběhu březosti a laktace

    Lékové interakce

    Zvyšuje účinky inhibitorů MAO, sedativ, ethanolu.

    Riziko hepatotoxického účinku paracetamolu se zvyšuje současným užíváním barbiturátů, fenytoinu, fenobarbitalu, karbamazepinu, rifampicinu, isoniazidu, zidovudinu a dalších induktorů mikrozomálních jaterních enzymů.

    Při dlouhodobém pravidelném užívání paracetamolu může dojít ke zvýšení antikoagulačního účinku warfarinu a dalších kumarinů při současném zvýšení rizika krvácení. Jedno použití paracetamolu nemá žádný významný účinek.

    Metoklopramid zvyšuje rychlost absorpce paracetamolu a snižuje dobu jeho dosažení Cmax v krevní plazmě. Podobně může domperidon vést ke zvýšení absorpční rychlosti paracetamolu.

    Paracetamol může způsobit zvýšení T1/2 chloramfenikol.

    Paracetamol je schopen snížit biologickou dostupnost lamotriginu, a proto je možné snížit účinnost lamotriginu v důsledku indukce jeho metabolismu v játrech.

    Absorpce paracetamolu může být snížena současným užíváním s kolestiraminem, ale snížení absorpce je nevýznamné, pokud je Kolestiramin užíván o hodinu později.

    Pravidelné užívání paracetamolu současně se zidovudinem může způsobit neutropenii a zvýšit riziko poškození jater.

    Probenecid ovlivňuje metabolismus paracetamolu. U pacientů užívajících současně probenecid by měla být dávka paracetamolu snížena.

    Hepatotoxicita paracetamolu se zvyšuje s prodlouženým nadměrným užíváním ethanolu (alkoholu).

    Paracetamol může interferovat s výsledky testu kyseliny močové pomocí srážejícího fosfoframátového činidla.

    Je možné zvýšit vliv dalších látek na centrální nervový systém (například inhibitory MAO, tricyklická antidepresiva, alkohol, antiparkinsonika, barbituráty, trankvilizéry a omamné látky). Feniramin může inhibovat působení antikoagulancií.

    Teraflu® proti chřipce a nachlazení je kontraindikován u pacientů, kteří užívali nebo užívali inhibitory MAO za poslední 2 týdny. Fenylefrin může zesílit působení inhibitorů MAO a způsobit hypertenzní krizi.

    Současné užívání fenylefrinu s jinými sympatomimetiky nebo tricyklickými antidepresivy (například amitriptylinem) může vést ke zvýšenému riziku nežádoucích účinků kardiovaskulárního systému.

    Fenylefrin může snížit účinnost beta-blokátorů a jiných antihypertenziv (například debrisoquinu, guanethidinu, rezerpinu, methyldopy). Můžete zvýšit riziko arteriální hypertenze a dalších nežádoucích účinků kardiovaskulárního systému.

    Současné užívání fenylefrin s digoxinem a srdečními glykosidy může zvýšit riziko poruch srdečního rytmu nebo infarktu myokardu.

    Současné užívání fenylefrin s námelovými alkaloidy (ergotaminem a metysergidem) může zvýšit riziko ergotismu.

    Způsob použití

    Uvnitř Obsah jednoho sáčku se rozpustí v 1 šálku horké, ale ne vroucí vody. Horké. Opakovaná dávka může být podávána každých 4-6 hodin (maximálně 3-4 dávky během 24 hodin).

    Theraflu ® pro chřipku a nachlazení lze použít kdykoliv během dne, ale nejlepší účinek pochází z užívání léku před spaním, v noci. Pokud nedojde k úlevě od příznaků během 3 dnů po zahájení léčby, měli byste se poradit s lékařem.

    Přípravek Theraflu ® nepoužívejte na chřipku a nachlazení déle než 5 dnů.

    U pacientů s poruchou funkce jater nebo Gilbertovým syndromem je nutné snížit dávku nebo zvýšit interval mezi dávkami.

    Se závažným selháním ledvin (QC

    Teraflu

    Léčivo Theraflu je sypký prášek, ze kterého je připraven roztok pro požití. V závislosti na typu pomocných látek ve složení prášku existuje několik typů léků, které se liší chutí a vůní. Například, Theraflu může mít chuť a vůni citronu nebo lesních plodů. Díky své příjemné chuti je tento nástroj velmi populární, takže jej lze snadno zakoupit v každém internetovém obchodě a cena v lékárnách v Moskvě za tento lék je relativně nízká ve srovnání s jinými podobnými léky.

    Složení teraflu zahrnuje takové účinné látky jako paracetamol, kyselinu askorbovou, feniramin maleát, stejně jako hydrochlorid fenylefrinu. Vzhledem k přítomnosti těchto složek má léčivo následující účinky:

    • antipyretika;
    • protizánětlivé;
    • léky proti bolesti;
    • antialergické;
    • dekongestant

    Tento léčivý přípravek se doporučuje k léčbě infekčních a zánětlivých onemocnění, jako je SARS a chřipka, jejichž průběh je doprovázen horečkou, rýmou, bolestí hlavy a bolestí svalů, zimnicí. Teraflu si můžete koupit i v Moskvě i při nákupu a další výhodou tohoto léku je, že je vydáván bez lékařského předpisu.

    Teraflu pro sáčky na chlad a chřipku, 4 ks. (citron)

    Návod k použití

    Theraflu citron Prášek pro přípravu perorálního roztoku.

    1 prášek pro přípravu perorálního roztoku obsahuje: t

    • Paracetamol 325 mg.
    • Feniramin maleát 20 mg.
    • Hydrochlorid fenylefrin 10 mg.
    • Kyselina askorbová 50 mg.

    Dihydrát citrátu sodného, ​​kyselina jablečná, západ slunce při západu slunce, barvivo chinolinové žluté barvy, oxid titaničitý, citronová příchuť, tribasický fosforečnan vápenatý, kyselina citrónová, sacharóza.

    V kartonovém balení 4 jednorázové sáčky.

    Kombinovaný lék má antipyretický, protizánětlivý, anti-edémový, analgetický a antialergický účinek.

    Analgetické antipyretikum. Má analgetický, antipyretický a protizánětlivý účinek.

    Blokátor receptoru histaminu H1. Má antialergický účinek, snižuje fenomén exsudace.

    Sympatomimetikum má převážně alfa-adrenergní aktivitu bez výrazného stimulačního účinku na centrální nervový systém v terapeutických dávkách. Má vazokonstrikční účinek na periferní cévy. Pomáhá snižovat otoky nosní sliznice.

    Zvyšuje odolnost organismu vůči infekci.

    Symptomatická léčba infekčních - zánětlivých onemocnění (ARVI, včetně chřipky), doprovázená vysokou horečkou, zimnicí, bolestmi těla, bolestmi hlavy a svalovou bolestí, rýmou, kongescí nosu, kýcháním.

    • Těhotenství
    • Období kojení.
    • Děti a mladiství do 12 let.
    • Přecitlivělost na léčivo.

    Použití v průběhu březosti a laktace

    Léčivo je kontraindikováno pro použití během těhotenství a během kojení.

    Dávkování a podávání

    Přiřaďte dovnitř. Jedna dávka - 1 sáček. Opakovaná dávka se v případě potřeby užívá každé 4 hodiny, ale ne více než 3krát během 24 hodin, léčivo lze užívat kdykoliv během dne, ale optimální účinek se vyvíjí, když se užívá před spaním, v noci.

    Obsah 1 sáčku se rozpustí v 1 šálku vařené vody. Jezte horké, můžete přidat cukr podle chuti.

    Pokud do 3 dnů po zahájení léčby není pozorováno snížení příznaků, pacient by se měl poradit s lékařem.

    Z nervového systému. Může dojít ke snížení rychlosti psychomotorických reakcí, únavy, závratě, poruchy spánku.

    Z trávicího systému. Sucho v ústech, nevolnost a zvracení, bolest v epigastriu; s dlouhodobým příjmem ve vysokých dávkách - je možný projev hepatotoxického účinku.

    Z močového systému. Retence moči Při dlouhodobém užívání ve vysokých dávkách - nefrotoxický účinek.

    Od kardiovaskulárního systému. Možná pocit tepu.

    Z hemopoetického systému. Vzácně - trombocytopenie, leukopenie, agranulocytóza.

    Alergické reakce. Možná kožní vyrážka, svědění.

    Žádost o porušení jater

    Při závažném onemocnění jater je nutná opatrnost.

    Žádost o porušení funkce ledvin

    U těžkého onemocnění ledvin je nutná opatrnost.

    Dopad na schopnost řídit motorová vozidla

    Při užívání léku se nedoporučuje řídit auto nebo jiné mechanismy, které vyžadují koncentrační a vysokorychlostní psychomotorické reakce.

    U hypertenze, diabetes mellitus, glaukomu s uzavřeným úhlem, závažných onemocnění jater nebo ledvin, onemocnění plic (včetně astmatu při průduškách), potíží s močením s adenomem prostaty, onemocnění krve, nedostatku enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenázy je nutná opatrnost.

    Pokud navzdory užívání léku přetrvává horečka nebo se opakuje horečka, pacient by se měl poradit s lékařem.

    Aby nedošlo k toxickému poškození jater při používání léku, pacienti by se měli vyvarovat pití alkoholu. Neměla by být předepisována pacientům s alkoholismem.

    Nedoporučuje se užívat léčivo během léčby inhibitory MAO.

    Nepoužívejte lék v poškozených pytlích.

    Při užívání inhibitorů MAO, sedativ, ethanolu se doporučuje zdržet se užívání léku.

    Riziko hepatotoxického účinku paracetamolu se zvyšuje se současným užíváním barbiturátů, fenytoinu, karbamazepinu, rifampicinu, zidovudinu a dalších induktorů mikrozomálních jaterních enzymů.

    Antidepresiva, antiparkinsonika a antipsychotika, fenothiazinové deriváty zvyšují riziko retence moči, sucho v ústech a zácpu.

    GCS zvyšuje riziko zvýšení nitroočního tlaku.

    Paracetamol snižuje účinnost urikosurik a zvyšuje účinnost nepřímých antikoagulancií. Tricyklická antidepresiva zvyšují sympatomimetický účinek.

    Současné použití halotanu zvyšuje riziko komorových arytmií.

    Fenylefrin snižuje hypotenzní účinek guanethidinu, což zase zvyšuje alfa-adrenomimetický účinek fenylefrinu.

    Ethanol může zvyšovat sedativní účinek feniraminu.

    Symptomy: nevolnost a zvracení, bolest v epigastrickém regionu, v závažných případech selhání jater, encefalopatie a vznik kómy.

    Léčba: výplach žaludku, orální podání aktivního uhlí, provádění symptomatické léčby.

    Skladujte na suchém, tmavém místě při teplotě do 25 ° C.

    Teraflu kolik

    Naše společnost se zavazuje chránit vaše důvěrné informace. Naše zásady ochrany osobních údajů vysvětlují, jaké informace o vás shromažďujeme, jak využíváme informace, které o vás shromažďujeme, jak nás můžete informovat, pokud se rozhodnete omezit používání těchto informací.

    Odesláním informací souhlasíte s použitím těchto informací v souladu s těmito zásadami ochrany osobních údajů. Pokud změníme naše zásady ochrany osobních údajů, veškeré změny budou zveřejněny na této stránce bez předchozího upozornění.

    Informace o uživatelích našich webových stránek shromažďujeme několika způsoby, včetně použití identifikačních souborů uložených v klientském systému, prostřednictvím registrace a prostřednictvím e-mailových zpráv, které nám jsou zasílány prostřednictvím našich webových stránek. Shromážděné informace zahrnují následující: Pokud nám pošlete e-mail, automaticky nám dáte adresu své poštovní schránky a další osobní údaje obsažené v textu vaší zprávy.

    Zavoláte-li do našeho centra technické podpory nebo zanecháte hlasovou zprávu, souhlasíte s tím, že nám sdělíte své jméno, telefonní číslo (čísla), svou e-mailovou adresu a další osobní údaje, které souhlasíte s poskytnutím našim technickým specialistům. aby naši technici mohli na vaši žádost reagovat.

    Sbíráme a ukládáme informace od všech návštěvníků našich webových stránek, které nám buď aktivně zpřístupňují, nebo během jejich jednoduchého prohlížení našich webových stránek: adresa počítače v síti (IP), typ prohlížeče, typ operačního systému, datum a v době přístupu na naše webové stránky, adresu internetového zdroje, ze kterého byl uživatel přesměrován na naše webové stránky. Tyto informace používáme ke sledování provozu na našich webových stránkách, počítání návštěvníků v různých částech webu a také k tomu, aby naše webové stránky byly užitečnější.

    Používáme osobní údaje, abychom vám mohli poskytnout služby, které nám poskytnete. Pokud nám neoznámíte, že si nepřejete dostávat tento druh informací, můžeme vás pravidelně informovat o našich produktech a službách. Tím, že nám sdělujete své osobní údaje e-mailem nebo telefonicky, vyjadřujete svůj souhlas s použitím vašich informací způsobem popsaným v tomto článku.

    Můžeme provádět statistické analýzy chování uživatelů (např. Analyzovat data o používání webové stránky, pasivně od všech uživatelů), abychom určili relativní míru zájmu spotřebitelů v různých sekcích našich webových stránek. Taková analýza nám pomůže v našem úsilí o další zlepšení produktu.

    Vaše osobní údaje poskytneme, bude-li to vyžadováno zákonem, a to i na žádost soudů na základě rozhodnutí soudu, je-li předvolán k soudu jako svědek, nebo v souladu s jinými požadavky federálních, regionálních nebo obecních zákonů.

    Můžeme předávat statistické údaje třetím stranám v souhrnné podobě, aniž bychom našim uživatelům sdělovali osobní údaje.

    Pokud si nepřejete, abychom vás kontaktovali o našich produktech nebo službách, můžete o tom informovat buď v době, kdy nám poskytnete své kontaktní informace, nebo kdykoliv jiným způsobem zasláním e-mailu na adresu [email protected]

    Jako službu vám můžeme poskytnout odkazy na webové stránky provozované a provozované třetími stranami. Tyto třetí strany používají svůj vlastní systém sběru dat. Nejsme zodpovědní za jejich postupy sběru dat ani za obsah jejich stránek. Doporučujeme, abyste pečlivě prozkoumali míru důvěrnosti na všech webových stránkách, včetně těch, které jsou dostupné z odkazů na této stránce.

    Veškeré informace, které se vás týkají a jsou uloženy na našem webovém serveru, jsou umístěny v uzavřených databázích a chráněny řadou technických prostředků řízení přístupu.

    Pravidla pro soubory cookie

    Aby naše webové stránky fungovaly optimálně a aby se všechny stránky zobrazovaly správně, je nutné, aby váš prohlížeč povolil cookies. Cookies se používají k tomu, aby umožnily webu rozpoznat návštěvníka na základě jeho předchozích návštěv, nebo aby návštěvníkům umožnily přístup k různým funkcím nebo službám na webu, jakož i k poskytování statistických dat vlastníkům stránek. Pokud nechcete přijímat soubory cookie z našich nebo jiných webových stránek, můžete změnit nastavení prohlížeče.

    Soubor cookie je malý textový soubor, který webová stránka ukládá do vašeho počítače. Různé cookies mají svůj účel. Například cookies se používají k ukládání uživatelských preferencí pro web. Soubory cookie lze také použít pro statistiky webu.

    V souladu se zákonem o elektronických komunikacích by měl být každý, kdo navštíví webovou stránku s cookies, informován o:
    - Jaké webové stránky obsahují soubory cookie?
    - Na co se tyto cookies používají?
    - Jak se vyhnout stahování souborů cookie

    Existují dva typy cookies: session a persistent. Session cookies jsou uloženy ve vašem počítači, ale zmizí, jakmile opustíte stránku. Trvalé cookies jsou uloženy ve vašem počítači až do data, kdy je cookie považováno za použité.

    Chcete více informací?

    Chcete se dozvědět více o cookies a co dělat, abyste se jim vyhnuli? Navštivte internetové stránky poštovních a telekomunikačních zpravodajských agentur na adrese www.allaboutcookies.org.

    Výběr města

    Zadáním města můžete:

    • Přepněte na zadanou oblast ze záhlaví webu kliknutím na ikonu
    • Viz informace týkající se specifikované oblasti, například nejbližší objekty a ceny v lékárnách

    Začněte psát název města a poté jej vyberte ze seznamu.

    Při výběru města opustíte aktuální stránku a přesunete se do poboček města.

    Oblíbená města:

    • Moskva
    • Petrohrad
    • Nižnij Novgorod
    • Krasnodar
    • Rostov na Donu
    • Chabarovsk
    • Voroněž
    • Astrakhan
    • Volgograd